evcilclub

SİNCAN BELEDİYESİ BARINAK HİZMETLERİ

SİNCAN BELEDİYESİ BARINAK HİZMETLERİ

Ankara / Sincan Belediyesi veterinerlik hizmetleri bünyesindeki ekipler, sahipsiz  veya yardıma muhtaç sokak hayvanlarını toplayarak barınaklarda gerekli tedavi ve bakımı uyguluyor. Bu uygulama ile belediye, vatandaşlardan takdir alıyor.

Belediye tarafından uygulanan ilçe kontrolleri sırasında yada vatandaştan gelen telefon ihbarları ile bulunan sahipsiz hayvanlar barınaklara alınıyor. Barınakta gerekli tedavi ve aşıları yapılan sahipsiz hayvanlar. Daha sonra toplandıkları doğal yaşam alanlarına geri bırakılıyor. Yardıma muhtaç, sakat yada yavru hayvanlar ise iyileşene veya büyüyene kadar barınaklarda tutuluyor.

sincan-barinak-3Barınaktan Evcil Hayvan Sahiplenmek İçin

Barınaktan evcil hayvan sahiplenmek isteyen vatandaşlar, ziyaret saatlerinde barınağı gezerek tüm tedavileri, aşıları ve gerekli bakımları yapılan bu hayvanlar arasından sahiplenmek istediklerini seçebilirler.
Detaylı bilgi almak için Sincan Belediyesi Hayvan Barınağı
Adres: Sincan oto sanayi, eski mezbaha yanı.
Telefon: +90 312 433 12 12

Evcil Hayvan Hizmetleri

Sincan Belediyesi Barınağı tarafından sadece sokak hayvanlarına değil, sahipli evcil hayvanlarada veterinerlik hizmeti veriliyor. Belediye bünyesinde çalışan 3 veteriner hekim, Sokak hayvanları ile beraber sahibi tarafından sincan-barinak2barınağa getirilen evcil hayvanlara da gerekli tedavi, bakım ve aşı uygulamasını yapıyor.

Gerekli Durumlarda 7/24 Hizmet

Gerekli durumlarda barınak çalışanları ve veterinerler 7 gün 24 saat hizmet verebiliyor. Vatandaştan gelen ihbarlara da önem veren belediye, gelen talep ve ihbarları 7/24 hızlı bir şekilde değerlendiriyor. Bakıma muhtaç, hasta, sakat yada tehlike arzeden sokak hayvanları için ihbarda bulunmak isteyen vatandaşlar, veterinerlik hizmetlerine mesai saatleri içerisinde, 0312-271-17-61 numaralı telefondan ulaşabilirler. Mesai saatleri dışında ise gerekli bir durum bildirmek isteyenler 0312-269-38-37 numaralı telefondan belediyeye bilgi verebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ