evcilclub

Maltepe Belediyesi’nde 3 Köpek İşe Başladı

Maltepe Belediyesi’nde 3 Köpek İşe Başladı

İstanbul Maltepe Belediyesi ilginç bir olaya imza attı. Daima Sevgi Kazanacak sloganıyla çalışan belediye, sokağa terkedilmiş 3 köpeği belediye görevlerinde çalışmak üzere işe aldı. Arama kurtarma görevlerinde çalışacak olan köpekler, özel eğitim aldıktan sonra Belediye’ye getirildi. Bu enteresan olay tüm dünyada haber oldu.

Maltepe Belediyesi’nde 3 Köpek İşe Başladı

Maltepe Belediyesi'nde 3 Köpek İşe Başladı

Maltepe Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarında paylaşılan fotoğraf ve bilgilere göre, sokağa terkedilen 3 köpek, özel eğitim verildikten sonra belediye görevlerinde çalıştırılmak üzere işe alındı. İşlerini büyük bir ciddyetle sahiplenen köpeklerin, ilerleyen zamanlarda neler yapacakları ve belediyeye nasıl katkıda bulunacakları merak konusu oldu. Evcilclub ailesi olarak, Maltepe Belediyesi’ni bu konuda tebrik ediyoruz ve başarılı çalışmalar diliyoruz.

Maltepe Belediyesi Facebook hesabından yayınlanan paylaşım şu şekilde;

Yeni çalışma arkadaşlarımızı nasıl buldunuz?

Maltepe‬‘de “daima sevgi kazanacak” dedik. Sahipleri tarafından sokağa terk edilen 3 dostumuz, Arama-Kurtarma Müdürlüğümüz tarafından eğitime tabi tutuldu. Onlar artık insanlığa hizmet edecek olan arama-kurtarma köpekleri… Görevlerini nasıl da büyük bir ciddiyetle yapıyorlar, değil mi?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ