evcilclub

Kargo kolisinin içinde 8 gün mahsur kaldı!

Kargo kolisinin içinde 8 gün mahsur kaldı!

İngiltere’de sahibinin hazırladığı kolinin içine saklanan siyam kedisi, koli ile birlikte kargoya verildi. Koli içinde 8 gün aç ve susuz kalan kedi hayatta kalmayı başardı.

Kargo kolisinin içinde 8 gün mahsur kaldı!

Bu ilginç olay İngiltere’nin Cornwall bölgesindeki Falmouth kentinde yaşandı. Evinde bir siyam kedisine bakıcılık yapan Julie Baggott, kargoya teslim etmek üzere bir koli hazırladı. Bayan Baggot’un Cupcake isimli yaramaz kedisi ise, bu kolinin içine saklandı. İşte ne olduysa ondan sonra oldu.

BBC televizyonuna konuşan Julie Baggot, kargoya teslim etmek üzere, içerisi DVD dolu bir koli hazırladığını, daha sonra kolinin ağzını bantla kapatarak kargoya teslim ettiğini söylüyor. Bir süre sonra bayan Baggot, kedisi Cupcake’in kayıp olduğunu fark ediyor. Yaklaşık bir hafta boyunca Cupcake‘i arıyor ancak bulamıyorlar.

8 Gün kapalı kalarak 420 km uzağa gitti

İçerisi DVD dolu koli, 8 gün sonra West Sussex bölgesindeki alıcıya ulaşıyor. Kargoyu alan kişi koliyi açtığında Cupcake‘i fark ediyor. İsmini vermek istemeyen duyarlı kişi, 8 gün boyunca koli içerisinde kapalı kalan ve 820 km yol kat eden yaramaz kedinin sağlık durumundan şüphe ediyor ve onu Worthing kentindeki Grove Lodge Veteriner Kliniği’ne teslim ediyor.

Klinikteki doktorlar Cupcake’in 8 boyunca kapalı kutuda hayatta kalmasının mucize olduğunu söylüyorlar.

Taşıdığı çip sayesinde bulundu

Veteriner kliniğindeki doktorlar, Cupcake’in üzerinde bulunan çip sayesinde Julie Baggot’a ulaşıyorlar. Kedisinin hayatta olduğunu duyan bayan Baggot vakit kaybetmeden veteriner kliniğine geliyor ve yaramaz kedisine kavuşuyor.

Kedilerin Kutulara Olan Sevgisi nedeniyle daha öncede birçok ilginç olay yaşanmıştı. Bu sevimli yaramazlar kutulara ilgi duydukça başlarını belaya sokmaya devam edecekler anlaşılan 🙂

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ