evcilclub

Beylikdüzü Hayvan Barınağı

Beylikdüzü Hayvan Barınağı

İstanbul Beylikdüzü Hayvan Barınağı ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında detaylı bilgi. Barınak ve Rehabilite hizmetleri. Adres, telefon ve iletişim bilgileri.

Beylikdüzü Hayvan Barınağı ve Rehabilitasyon Merkezi

Beylikdüzü Hayvan Barınağı

Barınak hizmetinden daha çok Rehabilite hizmetini amaçlayan Beylikdüzü hayvan barınağı, yıl boyunca dönem dönem 900’ün üzerinde sahipsiz hayvana ev sahipliği yapıyor. Barınak hizmeti gören hayvanlar, güçten düşmüş hasta veya kaza geçirmiş yaralı hayvanlardan oluşuyor.

Beylikdüzü Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi, sokak hayvanları için önemli bir sosyal sorumluluk hizmeti veriyor. Merkezde ekipler tarafından özellikle sokakta yaşayan güçten düşmüş ve tedaviye ihtiyacı olan hayvanlar, tespit edilerek rehabilitasyon merkezine getiriliyor, kısırlaştırılıyor ve küpeleri takılıyor. Isırma vakası olan hayvanların ise kuduz aşıları yapılıyor, ayrıca deri altlarına mikroçiple işaretler konuluyor ve böylelikle takip edilebiliyor. Gereken tedavileri yapılan hayvanlar daha sonra doğal yaşam koşullarına geri bırakılıyor.

Hayvan Sahiplendirme

Beylikdüzü Hayvan Barınağı

Beylikdüzü Hayvan Barınağı ayda ortalama 40-50 sahipsiz hayvanı sahiplendirmeyi amaçlıyor. Hayvan sahiplenmek amacıyla Beylikdüzü Belediyesi Geçici Hayvan Bakım Evi’ne başvuracak vatandaşların yanlarında nüfus cüzdanlarının fotokopisini, ikametgah belgesini veya adresi gösterir bir faturayı bulundurmaları gerekiyor. Sahiplenme işlemini gerçekleştirmiş vatandaşlardan ise hayvana iyi bakıldığına dair 15 günde 1 fotoğraf çekilerek, fotoğrafların merkeze gönderilmesi isteniyor.

İletişim için;

Adres: Beykent / Adnan Kahveci Mahallesi Erata Cad. Şirin Sanayi Sitesi İçi

Telefon: 0212 856 22 88

Beylikdüzü Hayvan Barınağı hakkındaki bilgilerin bir kısmı Beylikdüzü Belediyesi resmi web sitesinden alınmıştır. İletişim bilgileri yanlış/değişmiş veya ulaşılamıyor ise, İLETİŞİM sayfamızı kullanarak bildirebilirsiniz. Yanlış veya eksik bilgiler, tespit edildiğinde düzeltilebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. levent karabacak dedi ki:

  benim köpegim kayboldu teriyer beyaz tüyleri yeni az kesilmiş göz altları altın sarısı rengi o tarafa getiren olursa olasırmısınız lütfen 05530009834

 2. ismail savaş dedi ki:

  Rottweiller cinsi köpeğim çocuklar tarafından alınmıştır. Bulamıyoruz.
  Köpeğimin adı paşa erkek bir yaşında tüm aşıları tamam ırklarından farkı kuyruğu uzun kesimdir.

 3. ismail savaş dedi ki:

  Belediye çalınan kaybolan hayvanlar için araç ile anons sistemini hizmete sokamaz mı? En azından haksız sahiplenenlere caydırıcılık imkanı sunar

 4. Can kara dedi ki:

  rotwailer,k9 ve yorkshire terrier arıyoruz … yavru olması tercihtir ..bakim ve yer olarak alan oldukça uygundur. 0539 735 3915

 5. ERCAN ALTUNAY dedi ki:

  BENİM GÜZEL BİR KÖPEĞİM VAR AMA BAKAMIYORUM EĞER İSTEYEN VARSA İYİ BAKACAK BİRİNE VERMEK İSTİYORUM 5326356315

BİR YORUM YAZ