evcilclub

Antalya Sokak Hayvanları Festivali

Antalya Sokak Hayvanları Festivali

Antalya MuratPaşa Belediyesi, Antalya sokak hayvanları festivali ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Evcil hayvan severler için harika bir haftasonu.

Antalya Sokak Hayvanları Festivali

Antalya, Muratpaşa Belediyesi, “Sokakta Sahipsiz Hayvan kalmasın” sloganı ile, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Falez 2 Park’ta 2-3 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Sokak Hayvanları Festivali‘nde hayvan severler ve evcil hayvan sahipleri müthiş bir hafta sonu geçirecek. Festivalde konserler, sergiler, hayvan aksesuarları olacak.

Tam Bir Şölen Olacak

İki gün sürecek olan etkinliklerde hem evcil hayvan severler hem de evcil hayvan sahipleri bolca eğlenecek. Festival kapsamında Falez Park’ta birçok etkinlik yapılacak. Sürpriz konserlerin yanı sıra, en güzel köpek yarışması, sokak hayvanları konulu resim sergisi ve pet video yarışması olacak. 2 gün boyunca Antalya Merkez ve diğer ilçelerinin yanı sıra, komşu illerden de büyük katılım bekleniyor.

Hayvan Sahiplenenlere Büyük Avantajlar

Festival kapsamında birçok sahipsiz köpeğin de sahiplendirilmesi amaçlanıyor. Veteriner İşleri Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ndeki sahipsiz hayvanları sahiplenebilecek olan vatandaşlar, Antalya Veteriner Hekimler Odası ve 4 Pet Shop ile bir protokol imzalayacak ve birçok kampanyadan uygun fiyata veya ücretsiz faydalanabilecek.

Umuyoruz Tüm Şehirlerde Devamı Gelir

Antalya Muratpaşa Belediyesi’nin yaptığı bu muhteşem Antalya Sokak Hayvanları Festivali umuyoruz tüm belediyelere örnek olur ve diğer şehirlerdeki evcil hayvan sahipleri ve evcil hayvan severler, böyle güzel etkinlikler ile hafta sonlarını değerlendirebilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ